37755522_827857747603040_7154656955192049664_n
Wypoczynek nad jeziorem Orzysz z dala od miejskiego zgiełku ❤
Zachęcamy Państwa do spędzenia letniego wypoczynku w cichym i spokojnym zakątku Mazur. Przestrzenny, piętrowy dom, typowo letni na obszernej (1000 m2), zadbanej i ogrodzonej posesji – posiada 9 miejsc noclegowych, idealne miejsce dla rodzin z dziećmi! Od niedawna oferujemy również odpoczynek w drugim, mniejszym domku dostępnym dla 6 osób.
POŁOŻENIE:
Kamieńskie – gmina Orzysz -26 km od Ełku, 28 km od Giżycka, 29 km od Mikołajek, 25 km od Piszu nad jeziorem Orzysz woj. warmińsko-mazurskie nad samym jeziorem, 2500 m od lasu (grzyby, jagody, poziomki, maliny) ok.3 km – sklep spożywczy i gospodarstwa domowe, ok 10 km od Orzysza. Możliwość jazdy konnej oraz przejażdżki bryczką. Piękne tereny dla wycieczek rowerowych, szaleństwa na quadach i wszelkich aktywności na świeżym powietrzu!
 
WNĘTRZE 9 OSOBOWEGO DOMU:
Salon z TV kuchnia z jadalnią (lodówka, kuchnia gazowa, czajnik elektr., garnki, talerze, sztućce itd.) Łazienka z WC i prysznicem, zapewniamy pościel, miejsca parkingowe na terenie ogrodzonej posesji, miejsce na ognisko, grill, meble ogrodowe, dużo miejsca do gier zespołowych, hamak,łódka żaglowa OMEGA, rower wodny, kajak ,łódka wędkarska, taras.
Latem rozkładamy również basen dla dzieci.
Cena za wynajęcie całego domku 450 zł / doba – minimum 7 dni.
Doba rozpoczyna się o godz 15.00, a kończy o godz.10.00
 
 
WNĘTRZE 6 OSOBOWEGO DOMU:
Salon z TV z aneksem kuchennym (stół z krzesłami, lodówka, kuchenka gazowa, czajnik elektr., garnki, talerze, sztućce itd.) Łazienka z WC i prysznicem, zapewniamy pościel, miejsce parkingowe na terenie ogrodzonej posesji, miejsce na ognisko, meble ogrodowe, dużo miejsca do gier zespołowych, łódka żaglowa OMEGA, rower wodny, kajak ,łódka wędkarska. Sypialnia z łóżkiem piętrowym oraz dwoma jednoosobowymi łóżkami. Dodatkowo oferujemy ciszę, odpoczynek z daleka od miejskiego zgiełku. Miejsce idealne na odpoczynek dla rodzin z dziećmi, osób przepracowanych, marzących o relaksie wśród lasów, śpiewu ptaków i bajkowym krajobrazie dookoła.
Latem rozkładamy również basen dla dzieci.
Cena za wynajęcie całego domku 300 zł / doba – minimum 7 dni. Mile widziane zwierzaki.

Doba rozpoczyna się o godz 15.00, a kończy o godz.10.00

OPŁATY DODATKOWE:

– kaucja na pokrycie ewentualnych szkód (300zł mały domek, 450zł duży domek);

– energia elektryczna wg wskazań licznika;

– sprzątanie domku 150 zł.

Jak dojechać ?

Regulamin domków wypoczynkowych Wypoczynek Mazury

Witamy w Wypoczynku Mazury!
 
Zapraszamy Państwa do spędzenia letniego wypoczynku w cichym i spokojnym zakątku Mazur. Oferujemy Państwu dwa domki letniskowe usytuowane na obszernej (1000 m2), zadbanej i ogrodzonej posesji. Większy, przestrzenny, piętrowy dom posiada maksymalnie 9 miejsc noclegowych – sprawdzi się idealnie dla rodzin z dziećmi. Drugi mniejszy domek posiada maksymalnie 6 miejsc noclegowych.
Nasz ośrodek ma charakter rodzinny, goście cenią sobie u nas kontakt z naturą, spokój, możliwość spędzenia aktywnego wypoczynku i nieformalną atmosferę. Wypoczynek Mazury nie jest dostosowany do mieszkania w namiotach i przyczepach kempingowych.
Pobyt na terenie Wypoczynku Mazury oznacza znajomość i akceptację poniższego Regulaminu.
 
Zasady rezerwacji
 
W sezonie letnim proponujemy Państwu pobyty tygodniowe, które zaczynają się w sobotę o godz. 16 i kończą w sobotę o godz. 10.
Poza sezonem oraz w przypadku wolnych miejsc możemy zaproponować pobyt na krótszy okres (minimum 3 doby).
Rezerwacji można dokonać na stronie https://www.booking.com/hotel/pl/wypoczynek-mazury.html… , telefonicznie pod numerami telefonów: 506321690, 512709037 lub mailowo klaoleksiak@gmail.com
• Po wstępnym ustaleniu okresu pobytu oraz interesującego Państwa domku zostaje on zarezerwowany na okres 5 dni podczas których będziemy oczekiwać na przesłanie przez Państwa na nasze konto bankowe kaucji w wysokości jednodniowej opłaty za wynajem domku.
• Po przesłaniu kaucji otrzymają Państwo od nas potwierdzenie rezerwacji drogą mailową bądź SMS z podaniem terminu i informacją o wynajmowanym domku.
• Nieprzesłanie przez Państwa kaucji w terminie skutkuje anulowaniem rezerwacji wstępnej.
• Kaucja jest traktowana jako potwierdzenie Państwa rezerwacji oraz zabezpieczenie w razie wyrządzonych szkód. Po zakończonym pobycie i braku szkód kaucja zostaje zwrócona na Państwa konto w terminie do 14 dni roboczych.
Dodatkowym kosztem pobytu w wysokości 150 zł jest sprzątanie domku.
• Po przybyciu prosimy o okazanie dokumentu tożsamości i uregulowanie należności za pobyt (zgodnie z rezerwacją).
• W przypadku skrócenia przez Państwa pobytu w stosunku do określonego w rezerwacji nie zwracamy należności za pobyt.
• Wpłata kaucji jest jednoznaczna z akceptacją przez Państwa powyższych zasad wynajmowania naszych domków wypoczynkowych.
Dokonując rezerwacji klient wyrażą zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w naszej bazie. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji, ułatwieniu przy kolejnych rezerwacjach oraz w celu informowania o zmianach czy wydarzeniach w ośrodku, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997.
 
 
Warunki pobytu
 
• Domki wypoczynkowe są przeznaczone wyłącznie dla naszych gości. Osoby, które u nas nie mieszkają, nie mogą przebywać na terenie domków bez zgody właściciela Wypoczynku Mazury.
• Zastrzegamy sobie prawo odmowy zakwaterowania osobom będącym pod widocznym wpływem alkoholu lub środków odurzających oraz osobom, które zachowują się agresywnie.
• Z chwilą przejęcia kluczy do domku zameldowany gość staje się osobą materialnie odpowiedzialną za przedmioty oddane do użytkowania.
• Nie bierzemy odpowiedzialności za przedmioty należące do gości.
Prosimy o zapoznanie się z wyposażeniem domku. Każde zauważone zniszczenia należy niezwłocznie zgłaszać telefonicznie właścicielowi domków lub osobie wskazanej przez właściciela. Goście pokrywają całość kosztów remontu lub naprawy zniszczonego przez nich mienia.
• W naszych domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia.
• Korzystanie z grilli przy domkach, jest możliwe pod ciągłym nadzorem i pod warunkiem, że nie przeszkadza to innym gościom Wypoczynku Mazury.
• Obecność zwierząt domowych jest dozwolona, nie mniej jednak właściciele psów zobowiązani są do posiadania aktualnej książeczki szczepień zwierzęcia, zapewnienia mu legowiska, sprzątania po nim nieczystości i wyprowadzania go na smyczy lub w kagańcu na żądanie właściciela. Nie może on zakłócać pobytu innym gościom.
• Na terenie domków wypoczynkowych nie zapewniamy dostępu do Internetu.
• Goście szanują ciszę przyrody, nie używają radia i głośników poza domkami.
• Sprzęt rekreacyjny jest wynajęty klientom ośrodka bez dodatkowych opłat na ich wyłączną odpowiedzialność.
Przyjmując sprzęt rekreacyjny (rower, łódka, żaglówka, inne) klient oświadcza, że ma niezbędne i wystarczające kwalifikacje do jego obsługi. Przy wynajmie łódek udostępniamy kapoki.
• Znajdujemy się w pięknym miejscu i chcemy o nie dbać. Dlatego od tego roku segregujemy śmieci. Przy domkach znajdują się kosze na szkło, plastik i odpady organiczne. Bardzo prosimy o rzetelne segregowanie śmieci i zachowanie czystości na całym terenie.
• Za bezpieczeństwo dzieci i młodzieży na terenie Wypoczynku Mazury odpowiadają ich opiekunowie.
• Na terenie Wypoczynku Mazury nie ma wyodrębnionej plaży do kąpieli. Do jeziora można zejść jedynie drabinką przymocowaną do pomostu, nie jest ona przystosowana do kąpieli dzieci.
• Dzieci kąpią się w jeziorze pod opieką i na odpowiedzialność opiekunów.
• W godz. 23:00-6:00 obowiązuje cisza nocna.
• Goście są zobowiązani do podporządkowania się zaleceniom
właściciela Wypoczynku Mazury. Osoby zakłócające spokój i porządek mogą zostać usunięte z terenu Wypoczynku Mazury bez prawa do jakiegokolwiek odszkodowania.
• Goście zobowiązują się nie tylko przestrzegać postanowienia niniejszego regulaminu, ale również przepisów BHP, przepisów przeciwpożarowych oraz poleceń kierownictwa Wypoczynku Mazury.
• Nie wyrażamy zgody na organizację wieczorów kawalerskich i panieńskich. Organizację wszystkich innych imprez na terenie domków wypoczynkowych należy wcześniej ustalić z właścicielem Wypoczynku Mazury.
• Regulamin obowiązuje od 01.01.2019

Do końca sezonu pozostało :

Dni
Godzin
Minut
Sekund